Përplaset për vdekje këmbësorja

Përplaset për vdekje këmbësorja

11:02 16/07/2019

Një këmbësore gjeti vdekjen mëngjesin e kësaj të marte tek mbikalimi i Golemit. Ngjarja ndodhi rreth orës 8:30 në rrugë kryesore.

Viktima, një 38-vjeçare me banim në Berat, u përplas për vdekje nga një makinë në timonin e së cilës ishte një 25-vjeçar.

Autoritetet shoqëruan në komisariat të riun, ndërsa vijon puna për përcaktimin e rrethanave dhe shkakun e aksidentit./tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi