Qendra e djathtë: Refuzoni procesin e 30 Qershorit

Qendra e djathtë: Refuzoni procesin e 30 Qershorit

19:39 25/06/2019

Një reagim për situatën ka pasur sot edhe grupimi i qendrës së djathtë ku bëjnë pjesë partitë e vogla aleate të demokratëve.

Në një deklaratë të tyre u bëhet thirrje qytetarëve të mos bëhen pjesë e procesit të 30 Qershorit, të cilin e konsiderojnë farsë dhe të refuzojnë me neveri votime antikushtetuese dhe antidemokratike.

Tv Klan
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi