Rudina – Emisioni 2 Qershor 2023


Rudina – Emisioni 2 Qershor 2023

19:40 02/06/2023

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.

Karnavalet e Korçës 2023/ Zamira Kita zbulon surprizat, ftesë për të gjithë

Showbiz!/ Rita Ora dhe Taika Waititi zbulojnë detaje nga martesa e tyre

Euro 1, çdo produkt për shtëpinë vetëm 159 lekë

/tvklan.alTë ngjashme