SHOW 104 – TV KLAN

SHOW 104

Talk Show LIVE nga Ardit Gjebrea

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=tmZyz1p2mIU” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=RScY4H42huw” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=0XIx3_zrVPk” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=ngfdoduBwWk” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=q7V_e1zJgi4″ width=”560″ height=”315″]

Kategori
E DIELA SHQIPTARE
1 Koment
 • Adelina
  6 Prill 2014 at 15:34
  Përgjigju

  Ky komente eshte per live show – koreografet e rinj.
  Desha te ju them qe juria eshte nje juri shume arrogante dhe jo fer. Une jetoj ne Angli dhe tere kohen bej krahasime ne mes te televizionit shqiptare dhe anglez. Une zakonisht nuk komentoj asnjeher online mirpo kesaj radhe bej perjashtime.
  Ardit- juria eshte katastrofe! Ata duhet ti vleresojne balerinet/ koreografet e JO t’i gjykoje ata. Bejne shume pytje provokuese dhe offendime. Mua thjeshte po me duket qe po shikoj nje emision ku jane te ftuar njerezit e pa fajshem me shume talente ne front me Tre njerez te pakuptim qe bejne pytje pa vend.
  Nje juri shume idiote qe nuk duket dhe nuk tingellojne profesionalist aspak!

 • Përgjigju

  *

  *