Të shtëna me armë, sherr mes 4 personaveTë shtëna me armë, sherr mes 4 personave

20:31 29/03/2021

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “Naim Frashëri” në Tiranë.

Mësohet se të shtënat në ajër erdhën pas një sherri mes 4 personave në afërsi të një lokali.

Policia thotë se ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit. Nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar. Sipas policisë, 4 personat e përfshirë në konflikt nuk janë identifikuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin e personave të përfshirë në konflikt dhe kapjen e personit që qëlloi me armë zjarri.  /tvklan.alTë ngjashme