Video: Zgjidhja kur të prishin shkallën…Video: Zgjidhja kur të prishin shkallën…

20:47 06/07/2018

Një qytetari i kanë prishur shkallën dhe tani hyn në shtëpi duke u ngjitur me shkallë druri.

Rruga e sapo inauguruar te Shkolla e Bashkuar është përmbytur nga shirat e ditëve të fundit, ndërsa n

ë Bulqizë është përmbytur Drejtoria e Shërbimit Pyjor.

Këto janë disa nga videot, që u transmetuan dhe u komentuan në studion e “Stop”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.

/tvklan.alTë ngjashme