A SA BUKUR A! – TV KLAN

A SA BUKUR A!

Show festiv! Program special nga Arian Cani me pjesemarrjen e Ermal Mamaqi & Liberta Spahiu. Te ftuar speciale me kengetaret yje me te famshem te momentit nga te dy anet e kombit shqiptar. Performanca LIVE, intervista, humor dhe shume elemente spektakli, ideal per te kaluar oret e fundit te 2013 nga cdo familje shqiptare.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=oiQzz70dJTU” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=qyJIwfX2kKs” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=YOWlLmx8W0I” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=md8cSmtnyaQ” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=bm1UAsOEP1A” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=aTmCmYFbOz4″ width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=HeTY_b39NW8″ width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=M8M5xRbMKk8″ width=”560″ height=”315″]

 

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione