ZONE E LIRE – EMISIONI 569

ZONE E LIRE – EMISIONI 569

17:40 27/05/2017

GJERGJ BOJAXHIU,

SHPËTIM NAZARKO – Aktualiteti politik i javës

KRESHNIK SPAHIU – Kreshnik Spahiu tërhiqet nga politika

KUJTIM PRODANI – Muzike / Kujtim Prodani kerkon ‘lek, lek’

Intervista: “NJË BARIST SI KUJTIM PRODANI”

BLEDI KOLA,

SEBASTIANO LACITIGNOLA – Shëndeti / Ja të rejat e kirurgjisë në Spitalin Amerikan

NAJADA ELMAZI,

LAURA NEZHA,

ELA CENOMERI,

GENTI ZENELAJ,

LAERTI VASILI,

MET XHELILI,

KARAFIL SHENA – Teatër / ‘Errësira’ e Peter Shafer në skenën e Kiços

Intervista: “NË ERRËSIRË”

UJKU I CËRRIKUT – ‘Nga ke humbur’ Personazhi atipik / Ujku i bën sfidë Arlind piktorit

Intervista: “TË HËNGËRT UJKU I CËRRIKUT”

ARDI DAULLXHIU – I mjeri më i famshëm në Shqipëri / Ardi kërcënon me thikë

KRISTI PJETRI – ‘Po ti kush je?’ Muzikë / Kristi Pjetri vjen me ‘Çmenu’

Intervista: “MIKU I NARD NDOKËS”

SOTIR QIRJAQI – Sport / Maratonomaku ynë e kreu dhe Preshevën

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT