ZONE E LIRE – EMISIONI 654! – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 654!

Emision: 29.03.2019

Muzike / Anxhela dhe Mateus kendojne “Muza ime”!

Politike: Debat, Vangjel Dule perballe Arjan Curit!

Debati / A mund te jetojme pa tradhetuar?

Nje serial ne web per here te pare ne Shqiperi!

Gati Miss Skampa!

“Po ti kush je”? Muzike / Glejvis kendon “A je e njejta ti”!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione