30-vjeçari me motor përplaset me shtyllën – TV KLAN

30-vjeçari me motor përplaset me shtyllën

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi motorçikleta që ai drejtonte u përplas me shtyllën e ndriçimit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.14 të Durrësit rreth orës 09:40.

Sipas pasojë e përplasjes me shtyllën, 30-vjeçari me iniciale E.T. ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Shkaqet e këtij aksidenti janë të paqarta.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje për të mbledhur prova me qëllim zbardhjen e ngjarjes. /tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione