Aksident me vdekje, motori bie në kanal

Foto ilustruese

Aksident me vdekje, motori bie në kanal

14:15 09/01/2020

Një 42-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në fshatin Kolonjë të Lushnjes. Viktima është me iniciale Sh.B., thotë policia, me banim në Ardenicë.

Viktima po udhëtonte me motorçikletë dhe humbi drejtimin e mjetit duke rënë në kanal.

42-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital, por fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë rrugës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /tvklan.alGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi