Alessandra Ambrosio si Marilyn Monroe

9.JUNE.2016 - MALIBU - USA *** STRICTLY AVAILABLE FOR UK AND GERMANY USE ONLY *** ** PREMIUM EXCLUSIVE - MUST CALL FOR PRICING ** Alessandra Ambrosio is seen shooting for what seems to be her newest fragrance for her Ale by Alessandra Ambrosio line. The Victoria Secret model looks gorgeous in a flowing blush gown that accentuated her body perfectly. The supermodel poses and smiles for the cameras as she moves with the wind elegantly. BYLINE MUST READ : AKM-GSI-XPOSURE ***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION *** *UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 0208 344 2007*

Alessandra Ambrosio si Marilyn Monroe

10:30 12/06/2016

Modelja braziliane Alessandra Ambrosio duke se ka provuar një moment, si ai i famshmi i divës se viteve ‘50, Marilyn Monroe.

Ylli i pasarelave gjatë një seance fotosh në Malibu, Kaliforni, ndërsa rrotullohej dhe kërcente, ka treguar dhe pa dashje të mbathurat ngjyrë rozë.

Nëna e dy fëmijëve është shfaqur në formë të shkëlqyer dhe shumë entuziaste gjatë seancës së fotove, që duhet se janë për një prafum.

Edhe pse në moshë 35-vjeçare, Ambrosio vijon të jetë një prej modeleve më të kërkuara në treg dhe një nga ëngjëjt e ”Victoria’s Secret”/tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
UKT