Balla: Opozita ta harrojë se mund të pengojë zgjedhjet – TV KLAN

Balla: Opozita ta harrojë se mund të pengojë zgjedhjet

"Kodi Penal është i qartë për ata që cënon procesin"

Shumica parlamentare është e vendosur të shkoj në zgjedhje e 30 Qershorit pavarësisht bojkotit të deklaruar nga ana e opozitës. Taulant Balla i kujton demokratëve që deklarojnë së do të gjejnë çdo formë për të bllokuar zhvillimin e zgjedhjeve çfarë parashikon Kodi Penal për këtë vepër.

Në takimin me strukturat e PS në qarkun e Elbasanit, Balla kërkon falje për lënien e Përrenjasin nën drejtimin e LSI.

PS ka nisur fushatën dhe ka zytarizuar disa nga kandidatët për kryetar bashkie.

Tv Klan

Kategori
PolitikaTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*