BERISHA DHE RAMA FUSHATA – TV KLAN

BERISHA DHE RAMA FUSHATA

Të ftuar:
Iris Luarasi – Pedagoge nëUT
Grida Duma – Kandidate për Deputete e PD në Tiranë
Ilir Babaramo – Gazetar
Lorenc Vangjeli – Gazetar
Cim Peka – Gazetar
Robert Rakipllari – Kryeredaktor i PANORAMA

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=f6v55IrOKSM&feature=youtu.be” width=”560″ height=”315″]

Kategori
OPINION
0 Komente

Përgjigju

*

*