Çfarë po ndodh me Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth?

Çfarë po ndodh me Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth?

08:40 20/07/2018

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë hequr dorë nga martesa e tyre. Sipas

Daily Mail,

çifti nuk mund të binte dakord për kohën që ata do donin të bëheshin me fëmijë.

Liam, 28 vjeç, ishte i vendosur për t’u bërë baba ndërsa Miley, 25, nuk është ende gati.

Miley shtynte herë pas here planet për dasmë dhe Liam ishte lodhur nga kjo gjë. Ata nuk kanë qenë bashkë muajt e fundit. Vitin e kaluar, këngëtarja e Wrecking Ball tha se martesa për të nuk është një prioritet.

Megjithatë, ka zëra se çifti janë martuar në Malibu fshehurazi në Mars./tvklan.al Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi