Dafina Zeqiri duket si aktorja e njohur me pamjen e re

Dafina Zeqiri duket si aktorja e njohur me pamjen e re

17:36 24/02/2020

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri njihet për ndryshimet që bën vazhdimisht në look-un e saj.

Ajo gjithmonë suprizon fansat me modelin dhe ngjyrën e flokëve.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instastory një video ku tregon ndryshimin e rradhës në pamjen e saj.

Por me look-un e ri, Dafina duket si  aktorja në rolin e Tokyo-s, në serialin “La casa de Papel”./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo