Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur

Dhunon bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur

10:54 20/06/2018

Lushnje- Dhuna në familjen shqiptare është çdo ditë e më prezente. Burri ka dhunuar gruan në sy të fëmijëve të mitur. Policia e Lushnjes ka vënë në pranga Gëzim Bllikun, 31 vjeç, banues në Konjat.

31-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në banesë ndaj bashkëshortes së tij, me inicialet A.B, 28 vjeçe, në prezencë të dy fëmijëve të tyre të mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

/tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi