Ed Sheeran me album të ri


Ed Sheeran me album të ri

15:26 12/07/2019

Ed Sheeran duket

se do të dominojë verën. Këngëtari britanik sapo ka publikuar albumin e tij të

ri.

No.6 Collaborations Project” parashikon 15 këngë të realizuara në bashkëpunim me 22 emra të njohur të muzikës; si Justin Bieber, Bruno Mars, Camila Cabello, Eminem, 50 Cents, Travis Scott e Khalid.

Duke vendosur të

mos e quaj atë si albumin e vetë Sheeran në intervistat e tij të fundit është

shprehur se synimi i tij ishte të krijonte diçka me artistë të njohur duke I

ftuar në studio për bashkëpunim sa herë I takonte.

Dhe duket se 28

vjecari ja arriti të realizonte atë që kishte menduar.

Vazhdim i projektit të tij të vitit 2011, No.5 Collaborations Project vjen si një album që përfshin me shumë Rap e Rnb dhe pak tinguj latinë, gjithmonë brenda stilit të këngëtarit që ka fituar zemrat e një publiku të gjerë.

Tv Klan

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi