Eliona Pitarka ndryshon pamje pas lindjes së vajzës dhe duket më e ëmbëlEliona Pitarka ndryshon pamje pas lindjes së vajzës dhe duket më e ëmbël

16:45 16/04/2021

Aktorja e njohur e spektaklit “Klanifornia” që transmetohet në Tv Klan, çdo të shtunë është bërë nënë për herë të parë të një vajze që e ka quajtur Gala. Ajo ka qenë tepër aktive gjatë muajve të shtatzënisë, ku shpesh herë ndante foto me ndjekësit nga momentet e saj të përditshmërisë.

Së fundmi aktorja ka bërë të ditur përmes një video në rrjetet sociale se ka ndryshuar look, ajo ka prerë flokët e saj dhe ka çelur ngjyrën. Kjo pamje e re i shkon shumë dhe e ka bërë Elionën të duket edhe më e ëmbël. /tvklan.alTë ngjashme