Fero për vajzën: Dhurata më e madhe që kam marrëFero për vajzën: Dhurata më e madhe që kam marrë

18:45 14/05/2021

Këngëtari i njohur Fero ka publikuar një foto me vajzën e tij, Nina.

Një nga dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë është vajza ime“, shkruan Fero në postimin e tij në Instagram.

Modelja Arbenita Ismaili dhe Fero janë bërë prindër më 24 Prill 2021.

Nina është vetëm tre javëshe tashmë dhe të dy prindërit e rinj janë të përkushtuar maksimalisht ndaj vajzës së tyre. /tvklan.alTë ngjashme