Gjendet një person i pajetë në mes të rrugësGjendet një person i pajetë në mes të rrugës

10:57 09/02/2021

Një person është gjetur i pajetë në rrugë në zonën e Pashalimanit në Orikum të Vlorës. Sipas policisë, viktima është rreth 60 vjeç por nuk është identifikuar ende.

Nga të dhënat paraprake nuk ka shenja dhune në trup, por dyshohet që të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /tvklan.alTë ngjashme