Gylseren: Nëse shëndoshem edhe një herë…

Gylseren: Nëse shëndoshem edhe një herë…

20:19 04/06/2018

Aktorja e famshme turke, Nurgul Yesilçay, duket se ia ka arritur qëllimit për të shpëtuar nga kilogramët e tepërt.

Këtë e thotë me një postim të fundit, ku përveçse shfaq formën e mirë që ka arritur pas përpjekjeve të shumta me palestër, u kërkon të gjithëve ta ndihmojnë nëse merr kilogramë të tepërt.

Nëse shëndoshem edhe një herë mos më flisni me gojë, mbani qëndrim, bëni diçkaaa...

”, u thotë aktorja ndjekësve të saj në rrjetet sociale, të cilëve u thotë se në asnjë mënyrë nuk duhet ta lejojnë të rikthehet në gjendjen e mëparshme.

Aktualisht Yesilçay, e cila njihet mes të tjerash njihet për rolin e Gylserenit  në serialin “Fate të Kryqëzuara” po përgatitet për sezonin e ri të spektaklit “Ylli i së Ardhmes”. Sëbashku me Hamdi Alkan dhe Firat Parlak ajo po shëtit qytet më qytet për të zbuluar yje të rinj.

/tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi