Horoskopi 10 Mars

Horoskopi 10 Mars

08:55 10/03/2020

Dashi-Sot ju keni një potencial për të kapërcyer situatat problematike që ju shqetësojnë prej kohësh. Shumë plane që keni do t’i arrini në një mënyrë efektive.

Demi-E marta e sotme duket mjaft e qetë dhe e ekuilibruar në fusha të ndryshme, çështje që më parë ju kanë mërzitur. Mos lejoni që situata t’ju ikë përsëri nga duart.

Binjakët-Ecni para sot me shumë guxim në angazhimet tuaja të ndryshme dhe është e sigurt që së shpejti do të keni suksesin që dëshironi. Planetët janë në anën tuaj.

Gaforrja-Mendimet që keni për të ardhmen janë të shumta, por ju mund t’i realizoni. Mos bëni lëvizje të nxituara dhe përpiquni të njihni mundësitë që ju jepen këtë të martë. 

Luani-E marta e sotme është shumë e zënë dhe detyrimet tuaja do të rriten ndërsa vazhdon dita, i dashur Luan. Tregoni temperamentin e duhur dhe mos u hutoni nga ajo që po ndodh aty ku nuk e prisni. 

Virgjëresha-Intensiteti dhe energjia që keni sot do të jetë përtej të zakonshmes. Sillni në tavolini çështje që kanë nevojë për sqarime dhe zgjidhni zgjidhjen më të mirë për ju.

Peshorja-Sot ju duhet të jeni shumë serioz dhe të qëndrueshëm në detyrimet tuaja. Mos merrni vendime ose mos bëni zgjedhje në errësirë, sepse çdo vendim dhe çdo mendim, nga më i thjeshti deri tek më i ndërlikuari, kërkon kohë.

Akrepi-Sot do të jeni nervozë dhe kjo nuk ka të bëjë vetëm me ju, por edhe për njerëzit përreth jush. Mundohuni të qetësoheni paksa dhe të zbuloni saktësisht se çfarë nuk shkon, sepse sot ju rrezikoni marrëdhënien tuaj personale.

Shigjetari-Dita do të jetë e vështirë për ju, i dashur Shigjetar, sepse disa ngjarje të papritura do t’ju bëjnë presion dhe do t’ju kërkojnë të merreni me ta. Nëse nuk mund t’i shmangni ato, kujdesuni që t’i trajtoni menjëherë, pa vonesë. 

Bricjapi-Padurimi me të cilin jeni sot mund të çojë në grindje, Bricjapi i dashur. Ju duhet të mendoni së pari për atë që dëshironi të bëni dhe më pas të ndërmerrni veprime, përndryshe ekziston rreziku i përballjes së situatave negative. 

Ujori-Dita do të jetë e kërkuar për ju pasi disa vonesa do të kthejnë planet tuaja dhe mund t’ju duhet të ndryshoni mënyrat dhe metodat me të cilat jeni marrë deri tani. Mundohuni të jeni konservator dhe fleksibël në reagimet tuaja.

Peshqit-Përballjet dhe konkurrenca e përditshme, si në mjedisin tuaj miqësor ashtu edhe në atë familjar, nuk ju lënë të mendoni pastër. Nëse jeni më pak egoist, me siguri do të jeni në gjendje të zgjidhni mosmarrëveshjet që ju dalin rrugës. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi