Jennifer Lopez të enjten me hite të reja


Jennifer Lopez të enjten me hite të reja

09:30 23/09/2020

Dy këngët “Pa Ti” dhe “Lonely” vijnë më bashkëpunim me Malumën

Këngëtarja Jennifer Lopez duket se pandemia e Covid 19 nuk e ka ndaluar që të sjell hite të reja në bashkëpunim me këngëtarë që kohët e fundit po korrin shumë sukses. Projekti i rradhës vjen së bashku me Malumën dhe pritet që të publikohet të enjten. Lajmin e ka bërë publik vetë Lopez në Instagram ku është shprehur se ndjekësit do të kenë mundësi që ta shikojnë këngën edhe në aplikacionin Tik Tok.

Videoklipi përmban dy këngë “Pa Ti” dhe “Lonely”. Të dy këngëtarët kanë ndarë disa momente nga klipi ku si gjithnjë Jennifer shfaqet shumë seksi dhe joshëse në krah të Malumës, ku nuk mungojnë edhe skenat intime.

Këngët, “Pa Ti” dhe “Lonely” shënojnë bashkëpunimin e parë muzikor të dyshes, JLo dhe Maluma. Së fundmi të dy  kanë realizuar një film se bashku me titull “Marry Me”, ku krahas tyre luan edhe aktori i njohur hollywoodian Owen Wilson. Me regji të Kat Cairo, filmi që i zhanrit komedi dhe romancë do të dali në kinema, në 12 shkurt të vitit 2021.

Rreth një vit më parë Këngët e fundit të lansuara nga 51 vjeçarja në bashkëpunim me reperin French Montana dhe “El Anillo” sollën këngën “Medicine” që tanimë numëron më shumë se 330 milionë klikime në YouTube.

Klan PlusTë ngjashme