Jeta bëhet më e bukur çdo ditë vetëm prej teje

Jeta bëhet më e bukur çdo ditë vetëm prej teje

14:16 08/07/2019

Hailey dhe Justin Bieber kanë festuar 1 vjetorin e propozimit. Modelja e njohur i dedikoi disa fjalë shumë të ndjera për shokun e saj më të mirë siç dhe ajo e ka konsideruar në një postimin në Instagram. “1 vit më parë i thashë ‘po’ shokut tim më të mirë dhe sot të dua më shumë se kurrë më parë.

Jeta bëhet më e bukur çdo ditë vetëm prej teje,– ka shkruar modelja krahas një fotoje me bashkëshortin.

Dyshja duket se janë më të lumtur se kurrë, por vetëm para pak kohësh në media dolën lajme se Justin ishte penduar që ishte martuar kaq shpejt. Por sigurisht që të gjitha këto janë thjesht disa thashetheme.

Klan Plus

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori