Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Love Story

Nata finale e Love Story | ‘Të dua, do dalësh me mua?’, Propozimet e Adrianos dhe Katerinës

Nata finale e Love Story | ‘Të dua, do dalësh me mua?’, Propozimet e Adrianos dhe Katerinës

Rrugëtimi i 4 fronistëve Daniela, Jonny, Dea dhe Kristi në Love Story Dy propozimet e fundit të Adrianos, Xheni dhe Sellma në finalen e Love Story  “Rrugëtimi im nga Love Story do jetë me dy valixhe me vete”, Adriano merr vendimin për Sellmën dhe Xhenin  Adriano vendosi që të dalë vetëm nga Love Story. Fronisti,...

Prill 26, 2022
Romancë, poezi, kërcime dhe surpriza në gjysmëfinale. Fronistët japin trëndafilat e fundit

Romancë, poezi, kërcime dhe surpriza në gjysmëfinale. Fronistët japin trëndafilat e fundit

‘Tentoi një puthje’, E papritur! Joti surprizon Marinelën në Love Story Puthje, kërcim, romancë dhe telefonata e mamit të Enit live në Love Story Adriano gatuan për Sellmën: Flirtimi është respekt, femra ime mund të… Adriano sot u shfaq pak më ndryshe. Ai kishte vënë veshjen e kuzhinierit për të gatuar për Sellmën. Gjatë drekës...

Prill 18, 2022
Katerina vetëm për Enin, Adriano pas debatit me Marinelën i jep gjysmë trëndafili

Katerina vetëm për Enin, Adriano pas debatit me Marinelën i jep gjysmë trëndafili

“Mbylle gojën, pusho se unë dal dhe iki nga emisioni” Debate mes Kleonës dhe Marinelës Katerina mbetet pa fjalë nga surpriza e Enit që i dhuroi flautin Për herë të parë një konkurrent merr dy trëndafila nga fronistja Kleona: Jonny të la me gisht në gojë. Sellma: Je si ajo tetua që ha burra Debatet...

Prill 12, 2022
Romancë mes Katerinës dhe Enit. Marinela dhe memet e saj, humor e batuta në show!

Romancë mes Katerinës dhe Enit. Marinela dhe memet e saj, humor e batuta në show!

Eda këndon për Adrianon, çfarë ndodhi në takimin e parë të tyre Adriano dhe Eda zhvilluan një takim romantik me njëri-tjetrin ku treguan shumë gjëra të përbashkëta që kishin. Madje Eda shfaqi talentin e saj në të kënduar për Adrianon. “Ky ishte versioni më i bukur që kam dëgjuar deri më sot”, u shpreh fronisti pasi dëgjoi...

Prill 4, 2022
Jonny zgjedh Rominën, Sellma me lot në sy në takimin e fundit me fronistin e Love Story

Jonny zgjedh Rominën, Sellma me lot në sy në takimin e fundit me fronistin e Love Story

Njihuni me princin e ri të ‘Love Story’ që vjen nga Amerika për një vajzë shqiptare Adriano Balani jeton në Florida, por me origjinë është durrsak. “Kam mbaruar gjimnazin në Durrës ku ka qenë pjesë edhe e skuadrës së futbollit të të rinjve të Teutës.” Balani ka përfunduar studimet në Amerikë. Pas asaj ka hapur...

Mars 28, 2022
Vajzat dalin kundër Kristit! E refuzojnë, ai largohet nga Love Story

Vajzat dalin kundër Kristit! E refuzojnë, ai largohet nga Love Story

2 hyrje të reja, Eni dhe Katerina nisin një romancë në Love Story Vajzat heqin dorë nga Krist, Marinela e lënduar, Xheni i thotë Jo, Kleona e refuzon, Nadege si shok Kristi ikën, çfarë do të ndodhë me vajzat dhe dy fronistët e tjerë? Në spektaklin e dashurisë, mbrëmjen e kësaj të hëne tek “Love...

Mars 21, 2022
Jonny zbulon vajzën e preferuar, Katerina puthje të nxehta me Enin

Jonny zbulon vajzën e preferuar, Katerina puthje të nxehta me Enin

“Love Story” nis ndryshe, Alketa Vejsiu nuk hyn vetëm në skenë “Love Story” nisi ndryshe këtë të hënë! Nuk ishte vetëm Alketa Vejsiu që zbriti shkallët drejt skenës. Ajo shoqërohej nga drejtuesi i emisionit ditor “Love Story Talk”, Eni Shehu. Shkaku? Si çdo njeri edhe njerëzit në botën e medias sëmuren. Kështu që Vejsiu i...

Mars 15, 2022
Nuk e gjeti dashurinë, Daniela lë garën! Fronistja e re një italo-shqiptare. Roberti jo më në panel!

Nuk e gjeti dashurinë, Daniela lë garën! Fronistja e re një italo-shqiptare. Roberti jo më në panel!

Pas Jerina Lalajt largohet nga programi edhe Robert Aliaj – Love Story Të gjithë djemtë ‘çmenden’ pas saj, hyn fronistja e re në Love Story Tv Klan Bleona, e vetme në panel! Çfarë ka ndodhur me Robert Aliajn? Love Story nisi ndryshe këtë të hënë. Në panelin e opinionistëve ishte vetëm Bleona. Jerina Lalaj siç...

Mars 7, 2022
Roberti lë programin pas sherrit me Jerinën dhe ballafaqimit me Xhensilën! Hyn froniste e re në garë!

Roberti lë programin pas sherrit me Jerinën dhe ballafaqimit me Xhensilën! Hyn froniste e re në garë!

“E quaj imoralitet që jep mend ndërkohë që thua bashkëjetoj me maçokun tim”, debat mes dy opinionistëve në Love Story Në emisionin “Love Story” ka pasur një debat të fortë mes opinionistëve Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj. Debati nisi me komentet e Kristit se do një femër 4D, ku Jerina Lalaj tha se nuk do...

Shkurt 22, 2022
Dea dhe Albioni celebrojnë lidhjen e tyre në festë! Ikin nga Love Story! Bosh vendi i fronistes!

Dea dhe Albioni celebrojnë lidhjen e tyre në festë! Ikin nga Love Story! Bosh vendi i fronistes!

Shën Valentin në Love Story, trëndafila, emocione dhe një djalë i ri Si e shohin konkurrentët çiftin Dea & Albion? Një konkurrent i ri ka hyrë në Love Story këtë të hënë. Ai quhet Fabio Velaj, i cili ka lindur në Udine në Itali. Ai punon në Amazon Italia dhe është ekonomist. “Fabio Velaj është...

Shkurt 14, 2022