Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytëKëngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

12:59 09/09/2021

Këngëtari i mirënjohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të dytë, këtë herë me një djalë.

Vokalisti i ‘’NGR Band’’ e ka ndarë lajmin me fansat në rrjetin sociale Instagram, duke postuar një foto me të birin në krah me përshkrimin ‘’Sot me date 09/09/21 erdhi ne jete gezimi im i dyte, Jan Qaka”

Kështu ka zbuluar ai dhe emrin e djalit.

Kujtojmë që artisti ka dhe një vajzë 3 vjeçare me bashkëshorten e tij Lolita./tvklan.al
Të ngjashme