KERCENIMI I TRITOLIT! – TV KLAN

KERCENIMI I TRITOLIT!

Të ftuar:

Saimir Tahiri – Ministër i Punëve të Brendshme

Ardian Cipa – Drejtor i Policisë së Tiranës

Ervin Hoxha – Drejtor i Qarkullimit Rrugor të Tiranës

Robert Rakipllari – Kryeredaktor i ‘Panorama’

Artan Hoxha – President i ‘Business University’

Andi Bushati – Gazetar

Artur Zheji – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=b3gPfLZMSWE” width=”560″ height=”315″]

Kategori
OPINION
1 Koment
 • Johnny
  3 Shkurt 2014 at 01:48
  Përgjigju

  Pershendetje dhe mbeshtetje minister . Qytetaret shqipetar Kane besim trek just dhe policia qe ju drejtoni. Ruaje qetesine dhe mos u provoko nga tipa te shpelare si hoxha ose te tjere deshtake qe nuk kane moral te flasin ne emer te qytetareve shqipetar. Ata nuk perfaqesojne as familjet e tyre fatkeqesisht.
  Pershendetje nga larg the besoj qe jeni ne rruge te mbare.

 • Përgjigju

  *

  *