Kim Kardashian, kopertina e “Vogue Mexico” – TV KLAN

Kim Kardashian, kopertina e “Vogue Mexico”

36-vjeçarja feston rekordin e ndjekësve online

Kim Kardashian është një nga personazhet më të preferuar edhe jashtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës. 36-vjeçarja zuri kopertinën e revistës së mirënjohur Vogue, edicioni meksikan.

Kardashian shfaqet në një foto-portret në Vogue, ndërsa revista i bën homazh numrit rekord të ndjekësve që ajo ka arritur në rrjetet sociale, plot 103 milionë.

Ylli i ekranit së fundi ka ndërmarrë një fushatë sensibilzuese, në mbështetje të të dëmtuarve nga tërmeti i fuqishëm që goditi Meksikën.

Kim Kardashian dhe bashkëshorti Keni Uest, janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Këtë herë nuk do të jetë 36-vjeçarja që do të lindë, por një tjetër grua, apo siç njihen ndryshe një nënë surrogate.

Tv Klan

 

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione