Korçë, të shtëna me armë zjarri drejt banesësKorçë, të shtëna me armë zjarri drejt banesës

21:59 30/08/2019

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në drejtim të një banese mbrëmjen e sotme në lagjen numër 3 të qytetit të Korçës, raporton ABCNews.

Nga informacionet paraprakë mësohet se ngjajra ka ndodhur në vendin e quajtur ish depoja e ujit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila do të hedhë dritë lidhur me të shtënat dhe do të nisë punën për identifikimin e autorit/ve./tvklan.alTë ngjashme