Lezhë, vetëplagoset me armë gjahu i moshuari – TV KLAN

Lezhë, vetëplagoset me armë gjahu i moshuari

Një i moshuar është vetëplagosur më armën e gjahut mbrëmjen e kësaj të shtune. Ngjarja ka ndodhur në orën ‪21:10, në fshatin Gajush, Lezhë. 77 vjeçari me inicialet P.I , ka qenë në oborrin e shtëpisë së tij në momentin që ka shkrepur armën.

Ai është dërguar në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

 

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*