“Love” shfaqet edhe në Prishtinë

“Love” shfaqet edhe në Prishtinë

23:53 09/01/2020

Komedia romantike me regji te Dionis Papadhimitrit

Filmi “Love” me regji nga Dionis Papadhimitri tashmë ka ardhur edhe për publikun në  Kosovë. Premiera e këtij filmi është mirëpritur në Prishtinë.

Të kënaqur me mikpritjen e publikut Kosovar janë ndarë edhe protagonistet e filmit.

Në këtë film publiku gjen emra aktorësh të njohur si Genti Kame, Gent Hazizi, Gentian Zenelaj, Herion Mustafaraj, Luli Bitri, Rozi Kostani, Olta Gixhari dhe Sara Kolami.

Plot humor e ironi filmi flet për luftën e mundimshme të secilit drejt vetnjohjes.

Tv Klan


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi