Macja parashikuese e Botërorit 2018, zgjedh fituesin mes Rusisë dhe Arabisë – TV KLAN

Macja parashikuese e Botërorit 2018, zgjedh fituesin mes Rusisë dhe Arabisë

Botërori 2018 ka parashikuesin e tij. Akil quhet macja që u përdor për të caktuar fituesin e ndeshjes hapëse të Botërorit.

Rusia do të mundë Arabinë Saudite të enjten sipas parashikimit të maces që zgjodhi të hante ushqimin pranë flamurit rus.

Një tjetër kafshë parashikuese në evenimente të tilla. Në vitin 2010 ishte oktapodi Pol që parashikonte saktë takimet e Botërorit.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*