Makina përplas për vdekje të moshuarin dhe largohet nga vendngjarjaMakina përplas për vdekje të moshuarin dhe largohet nga vendngjarja

23:39 01/03/2021

Një aksident i ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë i ka marrë jetën një të moshuari.

Viktima po lëvizte në segmentin e ri të rrugës së Arbrit në Gjoricë, kur është goditur nga një makinë që është larguar pas aksidentit.  

Viktima është pikasur nga kalimtarë të rastit që kanë njoftuar policinë.

Tv KlanTë ngjashme