Marina Vjollca mahnitëse në sesionin e ri fotografik


Marina Vjollca mahnitëse në sesionin e ri fotografik

11:17 25/08/2020

Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca është një personazh mjaft i dashur për publikun. Marina vazhdimisht ndan me fansat foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik tepër të veçantë. E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë kafe, 29 vjeçarja ka mahnitur të gjithë me pozat që ka marrë pranë një kali.

“Kalëro me kujdes, dëgjo me kujdes dhe dashuro plotësisht”, ka shkruar Marina bashkëngjitur fotove të postuara./tvklan.al

Të ngjashme