“Murder Mystery” thyen rekorde shikueshmërie në Netflix

“Murder Mystery” thyen rekorde shikueshmërie në Netflix

22:48 20/06/2019

“Murder Mystery”, komedia me protagonistë Jennifer Aniston dhe Adam Sandler, ka thyer rekord shikueshmërie në Netflix. Në tre ditët e para të publikimit, filmi është parë 30.869.863 herë, duke u bërë filmi më i shikuar i platformës.

Filmi ka në qendër një çift që niset në një udhëtim, por për fatin e tyre të keq, gjenden në jahtin e një multimiliarderi, i cili vritet dhe çifti janë të dyshuarit kryesor.

Klan Plus

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori