Shën Valentin me Rihanën


Shën Valentin me Rihanën

20:59 14/02/2020

Këngëtarja prezanton linjën për festën e dashurisë

Nuk mund të mungonte as këtë Shën Valentin këngëtarja e famshme Rihana me fotot e saj super seksi.

Kësaj radhe ka zgjedhur rozë, lejla e hapur dhe të bardhë, por pavarësisht ëmbëlsisë së ngjyrave, ajo shfaqet shumë joshëse dhe transgresive.

Qëllimi është reklamimi i linjës së saj të veshjeve intime savagexfenty, por erotizmi që përcjell me format e saj të plota dhe sensuale ka çmendur rrjetin.

Rihana u jep të gjitha vajzave mesazhin që të jenë të guximshme dhe të parezistueshme.

Tv Klan
Të ngjashme