Shkak për largimin nga familja mbretërore u bë vjehrra e Princ Harry-t?


Shkak për largimin nga familja mbretërore u bë vjehrra e Princ Harry-t?

10:15 28/01/2020

Nuk kanë fund aludimet për largimin e Megan Markle dhe Princ Harry-t nga pallati mbretëror. Këtë radhë, burime konfidenciale për “Daily Mail” tregojnë se shkak për humbjen e titujve “lartmadhëri” është nëna e Megan, Doria.

Në artikull shkruhet se Harry ka krijuar një marrëdhënie të konsoliduar me vjehrrën e tij, aq sa mund të ndikohet edhe në mendime. Lidhja e ngushtë vjen edhe si pasojë e mungesës së nënës për Dukën e Sussex, gjë që ka përforcuar raportin e ngushtë familjar mes tyre.

Klan Plus

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi