Si dy pika uji, ngjashmëria e Kylie Jenner me vajzën e saj habit fansat


Si dy pika uji, ngjashmëria e Kylie Jenner me vajzën e saj habit fansat

15:23 03/09/2020

Miliarderja e njohur, Kylie Jenner vazhdimisht ndan me fansat në rrjetet sociale foto dhe video të ndryshme me vajzën e saj, Stormi Webster.

Ajo nuk heziton të ndajë edhe emocionet që përjeton pranë saj, që prej momentit kur vogëlushja e saj erdhi në jetë.

Së fundmi, në rrjetin social Instagram qarkullon një foto që tregon se vajza është një kopje e saj.  

https://www.instagram.com/p/CEnEmwrBKoa/?utm_source=ig_embed

Në foto shihet Jenner kur ishte e vogël dhe bashkëngjitur dhe një foto e Stormit. Ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe dhe ndjekësit kanë mbetur të habitur nga ky fakt. /tvklan.al

Të ngjashme