Talent Show me popullor per promovimin e talenteve te reja đŸ‡ŠđŸ‡± Nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu

Pas betejës shëndetësore, Adriana Matoshi ndjek nga afër X Factor Albania në Tv Klan

Aktorja dhe deputetja e KosovĂ«s, Adriana Matoshi, Ă«shtĂ« sonte e pranishme nĂ« sallĂ«n e “X Factor Albania” nĂ« Tv Klan pĂ«r tĂ« ndjekur nga afĂ«r tĂ« rinjtĂ« mĂ« tĂ« talentuar shqiptarĂ«.

Sonte në Tv Klan mbahet çerekfinalja e talent-showt me 6 zëra brilantë që po konkurrojnë për një vend në finale. E kur salla është mbushur me familjarë, miq e admirues të shumtë, e ulur mes tyre është edhe Adriana.

Mes angazhimeve të shumta e betejave shëndetësore, artistja nga Kosova ka gjetur kohën për të ndjekur nga afër zërat e të ardhmes së muzikës shqiptare.

Kjo vjen pak ditĂ« pasi ajo iu nĂ«nshtrua njĂ« ndĂ«rhyrjeje nĂ« Turqi. NĂ« njĂ« postim nĂ« rrjetet sociale, aktorja zbuloi se “shĂ«ndeti e tradhtoi sĂ«rish”. FatmirĂ«sisht edhe kĂ«tĂ« herĂ« ajo e fitoi betejĂ«n.

Lule dhe njĂ« dedikim emocionues, surpriza pĂ«rlot KleansĂ«n nĂ« “X Factor Albania” nĂ« Tv Klan

Kleansa Ă«shtĂ« surprizuar mbrĂ«mjen e sotme nga motra e saj nĂ« “X Factor Albania” nĂ« Tv Klan. Pas performancĂ«s, ajo i dhuroi nĂ« skenĂ« njĂ« buqetĂ« me lule sĂ« bashku me njĂ« letĂ«r emocionuese. NĂ« dedikimin e Ă«mbĂ«l qĂ« u lexua nga Alketa, shkruhej:

“NĂ« çdo lot e buzĂ«qeshje, çdo Ă«ndĂ«rr, çdo zhgĂ«njim ne kemi qenĂ« bashkĂ«. Tani jo vetĂ«m Tropoja, por gjithĂ« ShqipĂ«ria tĂ« adhuron, dhe ti e di. Brezat ripĂ«rtĂ«rihen dhe Ă«shtĂ« koha jote tani. NĂ« çdo moment kemi qenĂ« bashkĂ«, jemi gdhirĂ« duke qarĂ«, duke parĂ« yjet por edhe lindjen e diellit, duke kĂ«rkuar hĂ«nĂ«n edhe kur qielli ka qenĂ« me re. Je gjysma e shpirtit tim, nuk dua ta shkruaj me lot kĂ«tĂ« mesazh, por me krenari. Motra jote!”

Pas kësaj, Kleansa ka shpërthyer në lot./tvklan.al