ZONE E LIRE – EMISIONI 643 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 643

Emision: 11.01.2019

Edi Rama: Intervista whatsapp Ed Rames!

Arjan Curri dhe Fitim Zekthi: Si t’u duk Edi Rama sonte?

Leonard Troci: Protesta firoi, por nje kenge le te mbetet!

Andrea Palmieri: Po kerkon nje ORL?

Kujtim Prodani: Babela, historia ime e re!

Gafurr Demiri ose “Ledri Vula” i Ohrit!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*