Amir Abrashi i bie shtyllës me kokë

Amir Abrashi i bie shtyllës me kokë

15:27 12/10/2016

Në stërvitjen e parë më ekipin e Freiburg, pas ndeshjes me Spanjën, mesfushori Amir Abrashi është dëmtuar pasi ka goditur me kokë shtyllën e portës në përpjekje për të larguar topin.

Sipas një njoftimi në faqen zyrtare të klubit të Bundësligës gjermane, dyshohet se ai ka pësuar një tronditje serioze.

Abrashi gjendet në një spital të qytetit ku do ti nënshtrohet ekzaminimeve për të saktësuar gjendjen e tij dhe nuk do të jetë më ekipin në transfertën e fundjavës me Hoffenheim./ TV KLAN
Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI