Arsenal kualifikohet në Europa LeagueArsenal kualifikohet në Europa League

23:43 26/11/2020

Milan barazon me Lille dhe qëndron në garë

Arsenali, Leicester-i, Roma dhe Hoffenheim-i janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa Ligës. Topçinjtë e Londrës mundën 3-0 Molden dhe janë me pikë të plota.

Roma mbylli llogaritë me fitoren 2-0 ndaj Kluzhit. Milani është ende në garë pas barazimit 1-1  në fushën e Lilës, ndërsa janë edhe 2 javë për t’u zhvilluar në Europa Ligë.

Tv Klan


Të ngjashme