Barcelona fiton sërish në Champions

Barcelona fiton sërish në Champions

00:09 05/11/2020

Juventus triumfon 4-1 në fushën e Ferencvaros

Barcelona vijoi me fitoret në Champions League, duke ruajtur kreun pas javës së tretë. Skuadra katalanase mundi me rezultatin 2-1 Dynamo Kyiv.

Juventusi triumfoi 4 – 1 në fushën e Ferencvaroshit. Uzuni u aktivizua si zëvendësues, duke ndihmuar në golin e vetëm të ekipit të tij.

Ndeshjet e tjera përfunduan me humbjen e Manchester United dhe atë te PSG. Lazio barazoi 1-1 me Zenit, ndërsa Chelsea fitoi 3 – 0 me Renne.

Tv KlanTë ngjashme