Belen dhe Cecilia Rodriguez në bikini

Belen dhe Cecilia Rodriguez në bikini

23:50 15/11/2019

Motrat bëhen bashkë për koleksionin e tyre të ri

Belen dhe Cecilia kanë fluturuar drejt Spanjës për të realizuar setin e ri të fotove për koleksionin e ri të kostumeve të banjos të quajtur Rodrigues.

Vajzat argjentinase, që karrierën e bëjnë në itali, si zakonisht kanë lënë pa fjalë fansat me format trupore dhe pozimet sensuale.

Modelet janë janë të ndara dhe trupore teksa ngjyrat janë të gjitha, që nga të qetat deri tek të forat, por nuk mungojë vijëzimet apo dezajnet e ndryshme.

Në rastin e motrave seksi publiciteti kalon në plan të dytë, pasi admiruesit i mbajnë sytë vetëm tek bukuria e tyre.

Tv Klan

Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi