“Break My Heart”, kënga më e re nga Dua Lipa

“Break My Heart”, kënga më e re nga Dua Lipa

09:50 27/03/2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar produksionin e saj më të ri muzikor .

“Break My Heart”, mban titullin e kënga e re, e cila nuk është shoqëruar me videoklip, por vetëm me tekst. Në postimin e saj, Dua ka bërë të ditur se shumë shpejt do publikohet edhe videoklipi.

Kjo këngë e Duas vjen me tekst prekës dhe dedikim personal dhe është kënga e nëntë e albumit më të ri të këngëtares.

Albumi “Future Nostalgia” ishte menduar të publikohej në 3 prill, por që këngëtarja ka vendosur ta sjellë më herët, pikërisht në 27 mars, duke shpresuar t’i lumturojë sa më parë fansat në këto ditë të vështira izolimi./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo