Dy mysafirët e famshëm të Ertugrul – TV KLAN

Dy mysafirët e famshëm të Ertugrul

Ertugrul vazhdon të mbajë rekordet e serialit më të ndjekur historik në Turqi, ndërsa mes ndjekësve ka edhe personalitete të shumta.

Lojtari gjerman me origjinë turke i Arsenal, Mesut Ozil së bashku me të fejuarën e tij aktore, Amine Gulse, vizitoi fundjavën e kaluar sheshxhirimin e serialit, ku është takuar me aktorët dhe ka parë nga afër se si jetohej më shumë se 500 vite më parë.

Çifti Ozil-Gulse, i cili po shkon drejt martesës, u prit edhe nga aktori kryesor i serialit në rolin e Ertugrul, Engin Altan Duzyatan.

Një foto me Ertugrul është shpërndarë nga vetë Ozil në rrjetet sociale me mbishkrimin “një vizitë në sheshxhirim që kaloi shumë mirë”.

 

 

View this post on Instagram

 

Çok keyifli geçen set ziyareti @dirilisdizisi 👍🏼🇹🇷

A post shared by Mesut Özil (@m10_official) on

Ishte kjo thjeshtë një vizitë, apo ka gjasa që Gulse të këtë arritur ndonjë marrëveshje për të luajtur në këtë serial sezonin e ardhshëm? Media turke nuk mund ta thotë ende këtë. /tvklan.al

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*