Eddie Murphy baba për herë të 10-tëEddie Murphy baba për herë të 10-të

13:25 29/09/2018

Eddie Murphy është fejuar me të dashurën e tij shtatzënë Paige Butcher. Menaxheri i aktorit konfirmoi lajmin për UsWeekly të premten.

Bukuroshja 39-vjeçare shpërndau në rrjetet sociale foto të unazës së saj të madhe prej diamanti.

Paige, e cila do të lindë në Dhjetor, u xhirua nga kamerat në shtëpinë e saj në Los Angeles ndërsa unaza i shkëlqente në gisht.

Modelja e njohur australiane duket se po bënte pazar për fëmijën që do të lindë i cili do të jetë fëmija o 10-të për Eddie Murphyn.

Është zbuluar kohët e fundit se fëmijë do të jetë një djalë. Paige ka një vajzë 2-vjeçare, Izzy Oona Murphy, me komedianin amerikan.

Paige dhe Eddie janë në një lidhje që nga viti 2012 dhe vajza e tyre Izzy ka lindur në maj 2016./tvklan.al Të ngjashme