EMISIONI 33 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 33 (SEZONI 2)

Këshillat tona se cilët janë aksesorët tendencë për tu future në valixhe gjatë pushimeve verore.

“Chef”, komedia më e fundit hollivudiane me Jon Favreau, Dustin Hoffman dhe Scarlet Johanson.

Stili i fituesit të Cmimit Oskar Jamie Fox dhe dashuritë e yllit Michele Rodrigues.

Cfarë është Pink factor dhe cfarë lidhje ka me letërsinë?

Të bësh bamirësi në jetë dhe profesion, virtyti më i lartë njerëzor. Tatjana Isaj, ndan me ne jetën si nënë dhe si stiliste.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=EeCmGNy0RP4″ width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione