EMISIONI 399 – TV KLAN

EMISIONI 399

Të ftuar:
ERMAL MAMAQI – Baba i ri
PASKAL MILO – Del në treg ‘Politika e jashtme e Shqipërisë’
HENRI CILI
TONIN GJURAJ
KLODIANA TURHANI
ODETA BARBELLUSHI – UET rihap debatin: Kërkimi shkencor, a është i mundur?
KASTRIOT CIPI
NIADA SALIASI
PJERIN VLASHI
JULIA ILIRJANI
DORIAN RAMALIU
ALBANA SANCOLLI
MARSELA LENA
MERKUR BOZGO
MARSEL RUPI – ‘Zhurma jashtë skene’
DHIMITER GJODEDE – ‘Shkarravina e Zotit – Jeta dhe kohët e penisit’
MISTER ELVIS
GAZU – ‘Cu boka’ nga Kombinati

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=nSIfXrBHlG4″ width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SWOD1t0xhGA” width=”560″ height=”315″]

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione